تور چین |ویزای چین -قیمت مناسب ، ارزان ،با کیفیت
هر آنچه که برای مسافرت به چین لازم دارید

ویزای-تحصیلی-دانشجویی-چین-ادامه-تحصیل-در-چین

به منظور اخذ ویزای چین گواهی نامه معاينه بدنی برای چه کسانی لازم است؟

کسانی که می خواهند برای ادامه تحصیل در چین مسافرت کنند در صورتی که مدت تحصیل آنها در چین کمتر از یک سال باشد که با همان مدارکی که برای همه دانشجویان لازم است می توانند ویزا بگیرند اما اگر مدت زمان تحصیل آنها بیشتر از یک سال طول می کشد. باید اضافه بر مدارک اولیه برای ویزا و روادید چین یک گواهینامه معاینه بدنی - Physical Examination نیز ضمیمه مدارک ویزای خود کنند.كه توسط مسئولان قرنطينه کشور چين براي دانشجويانی غیر چینی که تمایل به ادامه تحصیل در این کشور را دارند صادر مي گردد.

 

001-تور-چین-ویزای-تحصیلی-دانشجویی-چین.jpg

ویزای تحصیلی چین - X Visa -Study Visa-Student Visa:
برای دوره های آموزش زبان بیشتر از 6ماه ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری صادر می شود.
مدت زمان اعتبار این نوع ویزای چین بسته به مدت زمان تحصیل از ۶ ماه تا یک سال می باشد .البته امکان تمدید ویزا در کشور چین وجود دارد.
مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی چین:
1. اصل و یک کپی از گذر نامه که دارای حداقل 6ماه اعتبار باشد.
2. تکمیل فرمهای اخذ ویزا(Q1)
3. 2 قطعه عکس 3در 4 که حتما باید پشت نویسی شده باشد.
4. اصل و یک کپی از نامه پذیرش از دانشگاه مورد تایید در کشور چین
5. اصل و یک کپی از تاییدیه خارجه فرم درخواست روادید دانشجویی (JW201 یا JW202) صادر شده توسط واحد مربوطه دولت چین
6. گواهی عدم سوء پیشینه ، ترجمه شده به زبان انگلیسی که توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تائید شده
7. در صورت ادامه تحصیل بیش از یک سال گواهي نامه معاينه بدني-Physical Examination
8. پول صندوق سفارت
مدت زمان لازم برای صدور ویزا : 4 تا 7 روزکاری می باشد.

البته گرفتن ویزا زیاد سخت نیست.
 

ویزای-چین-دیپورت-فرودگاه

آیا امکان دارد با وجود داشتن ویزا و روادید چین بازهم برای مسافرت به این کشور دچار مشکل شویم؟

سوال دیگری که گاهی برای کسانی که به چین باید مسافرت کنند. پیش می آید سوال بالا می باشد.هرچند که این اتفاق نادر است. البته اگر با آژانس های مسافرتی که مجری برگزاری تور های مختلف چین می باشند . مسافرت می کنید. آنها معمولا چنین مواردی را اگر وجود داشته باشد. به شما می گویند. اما در غیر این صورت گاهی رخ می دهد.که با کمی دقت از پیش آمدن آن می توان جلوگیری کرد.مثلا:این امکان هست پلیس مرزی هنگام ورود به کشور چین، مدارکی را که به کنسولگری چین در ایران برای دریافت روادید ارائه کرده‌اید، از شما مجدداً بخواهد و اگر آن‌ها را به همراه نداشته باشید، احتمال دارد با وجود روادید قانونی، از ورود شما به خاک چین به دلیل همراه نداشتن مدارک جلوگیری کنند. پس حتما لازم است که مدارک را به صورت منظم شده تا پایان سفر همراه داشته باشید. که دچار مشکل نشوید.

همه+چیز+درباره+ویزای+چین

 

آیا هزینه و نرخ ویزای چین برای کودکان با بزرگسالان متفاوت هست؟

سوال بالا از جمله سوالاتی است که برای برخی از ایرانی هایی که قصد مسافرت به کشور چین را دارندقیمت ویزای چین برای کودکان و بزرگسالان یکسان محاسبه می گردد.و مبالغ واریزی برای ویزا که به حساب سفارت چین ،پرداخت می گردد، قابل برگشت نیست.
 


 

آیا برای گرفتن ویزای چین  باید به تهران بیایم ؟

کسانی که در شهرستان ها زندگی می کنند . و می خواهند به کشور چین مسافرت کنند. یکی از سوالاتی که می پرسند سوال بالا می باشد. در جواب باید گفت : که چین معمولاً به صورت تک نفره و یا انفرادی ویزای توریستی نمی دهد بلکه حداقل برای 5 نفر ویزا صادر می کند، صدور ویزا حدود ده روز طول می کشد و هزینه آن برای یک ماه اقامت 105 دلار می باشد.برای اخذ ویزا باید به سفارت چین در تهران مراجعه کنید. اما برخی از آژانس های مسافرتی خودشان بعد از تحویل گرفتن مدارک این زحمت را برای شما کم می کنند.

آدرس سفارتخانه چین در تهران: خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان هفتم، پلاک ۱۳٫

شماره تماس سفارتخانه چین:           22291240      

 شماره فکس:         22290690     

تور چین

کسانی که برای تجارت در چین می روند طبق روند فعلی باید ویزای تجاری چین را دریافت کنند .اما این نوع ویزای چین از لحاظ قیمت بسیار بالاتر از انواع دیگر ویزا می باشد. بنابراین بسیاری از هموطنان بجای استفاده از نوع ویزای تجاری از ویزای توریستی استفاده می کنند. و با تور چین به این کشور مسافرت می کنند. و در طی اقامت در آنجا به انجام برخی کارهای خود می پردازند. و در نهایت با مسافرین تور نیز به ایران بر می گردند.

 ویزای تجاری چین برای کسانی که قصد فعالیت های تجاری و بازرگانی دارند.مناسب است . برای اخذ و گرفتن این نوع ویزا چین ، داشتن دعوت نامه رسمی از یک شرکت چینی و یا گواهی رسمی شرکت در نمایشگاه های تجاری الزامی است. پس از دریافت دعوت نامه، لازم است فرد با تکمیل فرم های مربوط به ویزای تجاری و پاسپورت ، عکس و... به سفارت چین مراجعه نماید. مدت زمان لازم برای صدور این ویزا معمولاً یک ماه می باشد اما در مواردی ممکن است بیشتر یا کمتر از زمان یاد شده طول بکشد.و از لحاظ قیمت و هزینه نسبت به سایر انواع ویزای چین گرانتر است.

برای اخذ و گرفتن ویزای توریستی چین چه مدت زمان لازم است؟

شاید این سوال شما هم باشد. هموطنان و کسانی که قصد دارند با ویزای توریستی وارد چین شوند حتما باید از سفارت کشور چین در تهران درخواست ویزا بصورت انفرادی و یا گروهی نمایند. دریافت ویزای انفرادی کمی مشکل تر و زمان بر تر می باشد اما دریافت ویزای گروهی توریستی آسانتر و سریع تر می باشد. برای دریافت این ویزا داشتن پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه، شش قطعه عکس، و فرم های تکمیل شده ویزای توریستی لازم می باشد. برای دریافت ویزای توریستی چین بین 2 هفته تا 5 هفته زمان باید در نظر گرفت. و از قبل با برنامه ریزی درست پیش رفت تا دچار مشکل نشویم.

ویزای همراه دانشجویی یا ویزای همراه چین چیست؟
زمانی که به همراه دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در چین را دارد .اقوام درجه یک مانند: همسر و فرزند نیز بخواهند به چین مسافرت و اقامت کنند. باید از ویزای همراه دانشجو استفاده کنند. که در این موارد باید پس از ثبت نام قطعی دانشجو در دانشگاه و اداره پلیس و دریافت اجازه اقامت، برای دریافت ویزای همراه اقدام کنند. این ویزا که به "ویزای همراه" شهرت دارد . دارای اعتباری شبیه اعتبار ویزا ی دانشجو می باشد و در چین قابل تمدید است.

راهنمای اخذ و دریافت ویزا از کشور چین

چگونه ویزای دانشجویی چین بگیریم ؟

پس از تایید نهایی صدور پذیرش در دانشگاه های چین دو فرم زیر را باید پرکنید:

1.فرم اورجینال (اصلی) JW202 (کپی و یا پرینت این فرم قابل قبول نیست چرا که باید توسط دانشگاه امضا و مهر شده و قسمت های مخصوص امور اداری در آن توسط دپارتمان و دانشگاه تکمیل شده باشد)
2. اصل نامه پذیرش شما در دانشگاه مورد نظر

پس از دریافت و پر کردن هر دو فرم ذکر شده در بالا، شما می بایست مدارک لازم را برای اخذ ویزای چین آماده نمایید. مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی به شرح زیر می باشد:

1. همراه داشتن هر دو فرم JW202 (اورجینال) و نامه پذیرش از دانشگاه به همراه کپی آنها
2.داشتن پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه
3.فرم تکمیل شده ویزای چین (این فرم ها در قسمت مدیریت دانلود های وب سایت  قابل دریافت هستند)
4. چهار عدد عکس جدید 4*3
5. فرم تاییدیه های پزشکی (این فرم در قسمت مدیریت دانلود های وب سایت  قابل دریافت است)
6. پرداخت هزینه صدور ویزا

نکته 1: بعداز ورود دانشجویان به چین و پس از انجام امور اولیه ثبت نام در دانشگاه، دانشجو می بایست برای ثبت ویزا (اخذ اجازه اقامت)، نامه تاییدیه پزشکی (Physical Examination) را به همراه داشته باشد.

این نامه در دانشگاه های مختلف قابل دریافت است. با این حال ممکن است سفارت چین در ایران در برخی موارد برای صدور ویزا این نامه را نیز درخواست نماید. چنانچه سفارت این نامه تاییدیه پزشکی را درخواست نمود، ما به شما کمک می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن تاییدیه پزشکی خود را در ایران دریافت نمایید. لازم به ذکر است که تاییدیه های پزشکی گرفته شده در ایران هم برای دریافت اجازه اقامت در چین مورد قبول قرار می گیرد.

نکته 2: برخی از دانشگاه های چین برای صدور پذیرش و همچنین سفارت چین در ایران ممکن است از دانشجو مدرکی دال بر توانایی فرد برای پوشش هزینه های خود در حین تحصیل در چین از دانشجو درخواست نمایند (Financial Proof). این مدرک می تواند شامل نامه اخذ بورسیه تحصیلی، صورت جساب بانکی، نامه مشخص کننده وضعیت شغلی دانشجو و یا مدرکی دال بر توانایی مالی فرد حامی دانشجو (پدر، مادر، خواهر، برادر و یا بستگان درجه اول) باشد.

ویزای دانشجویی چین برای دانشجویان ایرانی معمولاً با اعتبار یکبار ورود (Single entry) صادر میگردد. پس از ورود به چین، دانشجو باید اقدام به دریافت اجازه اقامت نماید. برای این کار شما 30 روز فرصت دارید که اقامت خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اقامت، ویزای شما تبدیل به ویزای یک ساله چین و با امکان تردد نامحدود (Multiple entry) می شود. زمان انجام کارهای مربوط به ثبت اقامت بسته به دانشگاه و شهر میتواند از یک هفته تا یک ماه به طول بیانجامد. در بیشتر دانشگاه های چین، واحد دانشجویان خارجی برای دریافت اقامت در مدت زمان کوتاه به دانشجویان کمک خوبی می کنند.

درباره وبلاگ


تمام اطلاعات لازم جهت تور چین |تور پکن| تور گوانجو |تور شانگهای| تور هانگزو |ویزا| بلیط |هتل |قیمت |خرید را در این سایت تخصصی تور نمایشگاهی چین بیابید
آخرین مطالب

نويسندگانخبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 322
بازدید دیروز : 502
بازدید هفته : 6053
بازدید ماه : 8653
بازدید کل : 147658
تعداد مطالب : 872
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 3